четвер, 04 жовтня 2018 19:05

"Ворскла" - "Спортинг" 1:2. Полтавці поступилися на останніх хвилинах

Фанати чекатимуть від підопічних Василя Сачка позитивного результату. Фото: ФК "Ворскла"

У матчі 2 туру групового раунду Ліги Європи "Ворскла" в рідних стінах зустрінеться зі "Спортингом". Гра з португальцями пройде на стадіоні "Ворскла" імені Олексія Бутовського. Початок - о 19:55.

На поєдинку працюватиме бригада арбітрів з Чорногорії на чолі з Ніколою Дабановичем. Асистенти рефері: Веселін Радунович і Джордж Ражнатович. Додаткові асистенти: Мілован Мілачич і Мілош Савович. Четвертий суддя - Алєксандар Джиканович.

Суддівський спостерігач УЄФА: Хуан Антоніо Фернандес Марін з Іспанії. Делегат УЄФА - Кроуфорд Вілсон з Північної Ірландії.

Суперники мають проблеми зі складом: матч у Полтаві пропустить найкращий бомбардир "Спортинга" двох попередніх сезонів Бас Дост, також не зіграють екс-захисник "Барселони" Жеремі Матьє та гравець збірної Аргентини Родріго Баталья, як і юний голкіпер Луїс Максиміано.

Полтавцям не зможуть допомогти травмовані Олександр Кобахідзе, який пошкодив плече і вибув до кінця року, і Денис Васін.

"Спортинг" шість разів мірявся силами з українськими командами і не зазнав жодної поразки. Лісабонці здобули п'ять перемог і одного разу зіграли внічию.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади:

"Ворскла": Шуст, Пердута, Даллку, Скляр, Шарпар, Часнаков, Артур, Ребенок, Коломоєць, Кравченко, Кулач

Запасні: Ткаченко, Саків, Ніколас Карека, Габелок, Одарюк, Мартиненко, Сергійчук

"Спортинг": Сален, Коатес, Джефферсон, Андре Пінту, Бруну Фернандеш, Акуна, Нані, Карлос Мане, Дьябі, Петрович, Гаспар

Запасні: Жоване Кабрал, Рафінья, Мігел Луїш, Рістовскі, Монтеро, Рібейро, Гудель

Перший тайм

1' Кравченко намагався загострити ситуацію, виконавши передачу у штрафний майданчик - голкіпер випередив гравців "Ворскли" і забрав м'яч.

5' Португальці заробили право на кутовий - навіс не знайшов адресата і господарі змогли розрядити ситуацію.

6' Після довгої передачі нападник лісабонців Дьябі завдав удару в дотик - мимо воріт.

6' Перший удар по воротах завдали полтавці - Скляра пробив вище воріт.

8' Лівий захисник "Ворскли" Артур сфолив проти Дьябі і заробив жовту картку.

10' ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - 1:0! Кулач вивів полтавців уперед, скориставшись незграбними діями суперника.

18' Після подачі з лівого флангу Кравченко виграв верхову боротьбу, але пробив значно вище воріт.

22' Шуст вийшов з воріт і намагався зафіксувати м'яч, але випустив його з рук - арбітр зупинив гру, просигналізувавши про порушення правил проти голкіпера полтавців.

32' Скляр, проти якого порушив правила Бруну Фернандеш, заробив стандарт на правому фланзі - Ребенок зробив навіс у напрямку Даллку, але той не дотягнувся до м'яча.

38' Після вкидання з ауту у виконанні Джефферсона португальці зуміли завдати удару по воротах - мимо воріт.

39' Бруну Фернандеш майстерно обіграв опонента і пробив з-за меж штрафного - повз ворота.

42' У грі виникла пауза через те, що надали медичну допомогу Скляру.

45+1' Момент у "Спортинга": після подачі з лівого флангу м'яч потрапив до Нані, який пробив упритул з убивчої позиції - Шуст врятував свою команду.

Перерва

Другий тайм

47' Джефферсон зробив гостру подачу з лівого флангу - Шуст випередив гравців "Спортинга" і зафіксував м'яч.

53' Акунья наважився на удар з дальньої відстані - м'яч пройшов трохи вище воріт.

56' Господарі вибігли в стрімку контратаку, Ребенок намагався загострити ситуацію подачею у штрафний з лівого флангу - захисники "Спортинга" виявилися спритнішими і вибили м'яч.

61' Заміна у "Ворскли": замість Кулача вийшов Сергійчук.

65' Бруну Фернандеш пробив з розвороту метрів з 25 - голкіпер полтавців обрав правильну позицію і забрав м'яч.

70' Подвійна заміна у "Спортинга: замість Петровича і Дьябі вийшли Кабрал і Рафінья.

73' Акунья висловив невдоволення рішенням арбітра, який зафіксував порушення правил гравця проти Коломойця, і отримав попередження.

76' Момент у "Спортинга": Рафінья зробив навіс у штрафний і Нані пробив головою з близької відстані - шуст зафіксував м'яч.

79' Момент у "Спортинга": після подачі кутового Монтеро пробив з кількох метрів - воротар "Ворскли" зіграв бездоганно і зберіг ворота "сухими".

82' Після подачі зі штрафного Шарпар прострілив уздовж лінії воріт на Чеснакова - капітан полтавців не встиг до м'яча.

84' Заміна у "Ворскли": замість Кравченка вийшов Габелок.

87' Подачу з лівого флангу завершив ударом головю Нані - вище воріт.

90' Гол - 1:1: Монтеро зрівняв рахунок після того, як Артур не зміг перервати довгий пас на нападника португальців, нападник спокійно обіграв Чеснакова і влучно пробив у дальній кут.

90+3' Гол - 1:2: гості скористалися тим, що "Ворскла" великими силами пішла вперед, провели швидку контратаку і Кабрал зумів подвоїти перевагу "Спортинга".

Кінець матчу

У наступному поєдинку групового етапу Ліги Європи "Ворскла" зіграє з "Карабахом".

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" - "Спортинг" 1:2. Полтавці поступилися на останніх хвилинах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua