субота, 14 березня 2009 21:18

Воронін забиває своєму екс-клубу і приводить "Герту" до перемоги (ВІДЕО)

У матчі 24-го туру бундесліги берлінська "Герта" приймала на своєму полі леверкузенский "Байер" (1:0).

Перший тайм пройшов без великої кількості моментів. Команди обмінялися гострими випадами - на 27-й хвилині Родні пробив по воротам "Байера", переправляючи м"яч у ціль, проте влучити у сітку футболіст не зумів. А на 37-й хвилині Кісслінг пробив по воротам "Герти" головою і м"яч пролетів у сантиметрах від дальньої штанги. На початку другого тайму господарям все ж таки вдалося відкрити рахунок у матчі.

На 50-й хвилині футболісти "Герти" провели швидкісну атаку, Воронін отримав м"яч у штрафній, поставив корпус, вирвався один на один із голкіпером і пробив у кут - 1:0.

Гості мали шанс зрівняти на 75-й хвилині. Кадлец пробив по воротам зі стандарту, м"яч пройшов у сантиметрах від правої штанги, проте голкіпер показав, що все бачив і контролював.

Після цієї перемоги "Герта" з 49 очками продовжує лідирувати в чемпіонаті Німеччини. "Байер" з 37-очками займає 7 місце.

lichnosti.net, livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «Воронін забиває своєму екс-клубу і приводить "Герту" до перемоги (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua