четвер, 23 червня 2011 09:24

Воронін забив Диканю в московському дербі: результати 15 туру РПЛ

22 червня в російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 15 туру.

Московський ЦСКА здобув перемогу над "Локомотивом" з рахунком 3:1 і зберіг лідерство в чемпіонаті, повідомляється на офіційному сайті РФПЛ.

Голи у армійців забили Сейду Думбія на 13-й і 58-й хвилинах, а також Зоран Тошич на 36-й хвилині. Автором єдиного гола "Локомотива" на 28-й хвилині став Ян Дюріца.

Найближчі переслідувачі ЦСКА також здобули перемоги. Пітерський "Зеніт" виграв у "Кубані" з рахунком 1:0 завдяки голу Костянтина Зирянова, а "Рубін" в Казані забив два м'ячі у ворота "Волги" з Нижнього Новгорода.

В інших матчах туру "Краснодар" поступився на своєму полі "Тереку" з рахунком 0:2, "Амкар" вдома обіграв "Спартак" з Нальчика 1:0, а "Анжи" у Самарі виграв у "Крилья Совєтов" з рахунком 3:0. У московському дербі між "Спартаком" і "Динамо" сильнішими виявилися "біло-блакитні", які перемогли з рахунком 2:0. Один з голів у ворота Андрія Диканя записав на свій рахунок Андрій Воронін.

До теперішнього моменту у ЦСКА в активі 31 очко після 14 ігор. У "Зеніта" і "Рубіна" по підсумками 15 проведених матчів 29 і 27 очок відповідно. Замикають п'ятірку лідерів московське "Динамо" і махачкалінський "Анжи", які набрали по 26 очок.

Чемпіонат Росії. 15-й тур

Амкар - Спартак Нальчик - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Гришин (58).

Рубін - Волга НН - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Боккетті (49), 2:0 - Касаєв (83).

Спартак - Динамо - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Семшов (34), 0:2 - Воронін (65).

СПАРТАК: Дикань, Паршивлюк, Бризгалов (Макєєв, 66), С. Родрігес, Ананідзе, Махмудов, К. Комбаров (Яковлєв, 46), Каріока, Д. Комбаров, Дзюба (Арі, 74), Веллітон.

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сапета (Ропотан, 60), Семшов (Смолов, 80), Самедов, Воронін, Кокорін (Каряка, 72), Кураньї.

Крилья Совєтов - Анжи - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Агаларов (6), 0:2 - М. Гаджієв (18), 0:3 - Ангбва (63).

ЦСКА - Локомотив - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Думбія (13), 1:1 - Дюріца (30), 2:1 - Тошич (37), 3:1 - Думбія (58).

Краснодар - Терек - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Омельянчук (19), 0:2 - Асільдаров (84).

Зеніт - Кубань - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Зирянов (35).

Томь - Ростов - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Канунніков (66, пенальті), 1:1 - Адамов (83, пенальті).

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Воронін забив Диканю в московському дербі: результати 15 туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua