субота, 20 травня 2017 17:04

"Волинь" фінішує на останньому місці в чемпіонаті України

"Волинь" програла п'ятий матч поспіль

У Кропивницькому відбувся поєдинок 30-го туру української прем'єр-ліги. Місцева "Зірка" приймала "Волинь" і здобула перемогу з рахунком 2:0.

Якщо в першому таймі гра була приблизно рівною, то після перерви підопічні Романа Монарьова міцно захопили ініціативу. Вони мали помітну перевагу в ударах по воротах, яка втілилася в голи.

Нападник "Зірки" Олексій Збунь взяв участь в обох гольових епізодах. На 68-й хвилині після прострілу Збуня з лівого флангу відзначився Адерінсола Есеола, який відкрив рахунок. На 82-й хвилині Олексій Збунь протягнув м'яч кілька десятків метрів, увійшов у штрафний майданчик і пробив. Воротар "Волині" відбив удар, але з добиванням Артема Сітала впоратися не зумів.

2:0 - "Зірка" набрала 34 очки і залишається на 9-му місці. "Волинь" втратила навіть математичні шанси фінішувати вище останнього 12-го місця.

Зірка - Волинь 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 68 Есеола, 2:0 - 82 Сітало.

Це п'ята поспіль поразка "Волині". "Зірка" не програє вже чотири матчі поспіль.

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" фінішує на останньому місці в чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua