неділя, 30 жовтня 2011 16:10

"Волинь" здобула другу перемогу поспіль

У матчі 15-го туру української прем'єр-ліги луганська "Зоря" програла гостям із Луцька з рахунком 0:2.

Старт зустрічі був затьмарений травмою Всеволода Романенка. Голкіпер "Волині" з рваною раною обличчя був доставлений в одну з лікарень Алчевська, а винуватець інциденту, грузинський легіонер "Зорі" Ліпартія залишив поле вже на п'ятій хвилині.

Відкрили рахунок гості завдяки влучному удару Майкона на 66-й хвилині. А вже перед самим фінальним свистком остаточний рахунок у матчі встановив Бута.

Україна. Прем'єр-ліга

15-й тур

"Зоря" (Луганськ) - "Волинь" (Луцьк) - 0:2 (0:0)

Голи: Майкон, 66 (0:1), Бута, 90 +5 (0:2)

Вилучення: Ліпартія, 5 ("Зоря").

Це друга поспіль перемога луцької "Волині". У минулому турі команда Віталія Кварцяного вдома обіграла київський "Арсенал" (1:0).

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" здобула другу перемогу поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua