Визначився переможець Кубка України з баскетболу

Стівен Брутт та легенда українського баскетболу Олександр Волков. Фото: ФБУ

Київський "Будівельник" виграв Кубок України з баскетболу сезону 2020/21.

У фінальному матчі кияни перемогли "Черкаські Мавпи" - 93:70.

Тільки 1-ша десятихвилинка пройшла в рівній боротьбі. Команда з Черкас намагалася не відпускати суперника. Далі перевага столичної команди тільки збільшувалася. "Мавпи" так і не змогли чинити гідний опір у фіналі.

Захисник "Будівельника" Стівен Буртт став найкращим гравцем фінального матчу Кубка України. У вирішальному поєдинку турніру проти "Черкаських Мавп" він набрав 33 очки та зробив 8 результативних передач.

Стівен став MVP Кубка України вдруге в кар'єрі. 2011 року він отримав престижну нагороду в складі "Дніпра".

По ходу турнірної сітки Кубка України "Будівельник" також пройшов "Азовмаш", "Прометей" і "Миколаїв".

Цей трофей став 1-м для "Будівельника" після дворічної перерви через фінансові проблеми. 2018-го найбільший титулований клуб України був виключений з чемпіонату через непогашені заборгованості перед колишніми гравцями.

Зараз ви читаєте новину «Визначився переможець Кубка України з баскетболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua