понеділок, 22 листопада 2021 09:18

Визначили переможця Підсумкового турніру

Олександр Звєрєв виграв вдруге Підсумковий турнір. Фото: Gettyimages.com

Німецький тенісист 24-річний Олександр Звєрєв став переможцем Підсумкового турніру-2021.

У фінальному поєдинку німець здолав росіянина Данила Медведєва -6:4, 6:4.

Обидві партії пройшли у напруженій боротьбі. На старті першого сету Звєрєв оформив брейк, який дозволив йому виграти перший сет.

Другу партію третій номер світового рейтингу також розпочав з брейку. За цілий сет німець не дозволив Медведєву добратися бодай до одного брейку.

Звєрєв вдруге переміг на Підсумковому турнірі. Вперше німець виграв турнір 2018 року. Попереднім чемпіоном був саме Данило Медведєв.

Цього сезону Звєрєв виграв шість титулів, золоту медаль Олімпійських ігор у Токіо, а також став лідером сезону за кількістю перемог - 59. Також Олександр став лише другим тенісистом після Енді Маррея, якому вдалося виграти Підсумковий турнір та "золото" Олімпіаду за один сезон.

Зараз ви читаєте новину «Визначили переможця Підсумкового турніру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua