пʼятниця, 06 липня 2012 18:02

Вімблдон. Федерер позбавив Джоковича чемпіонського титулу і вийшов у фінал
7

Швейцарець Роджер Федерер (3) в півфіналі Вімблдону зустрічався з сербом Новаком Джоковичем (1) і добився перемоги з рахунком 6:3, 3:6, 6:4, 6:3.

Таким чином, серб склав з себе повноваження чемпіона турніру. Нагадаємо, титул Джокович завоював минулого року, обігравши у фіналі іспанця Рафаеля Надаля.

Роджер виконав 12 ейсів, не припустившись жодної подвійної помилки.

Також в активі 30-річного уродженця Базеля 31 "віннерс" при десяти невимушених помилках, в той час як Новак активно виграв 28 м'ячів при 21 неточності.

За 17-й в кар'єрі титул на змаганнях серії "Великого шолома" Федерер посперечається з переможцем матчу Енді Мюррей (Великобританія) (4) - Жо-Вілфрід Цонга (Франція) (5).

Зараз ви читаєте новину «Вімблдон. Федерер позбавив Джоковича чемпіонського титулу і вийшов у фінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua