понеділок, 09 травня 2011 17:09

Віктор Рубан завоював "бронзу" на етапі Кубка світу зі стрільби з лука

7 травня в Порече (Хорватія) завершився перший етап Кубка світу зі стрільби з лука.

В доробку української збірної одна бронзова нагорода у класичному луці, яку здобув Олімпійський чемпіон Пекіна Віктор Рубан.

У півфіналі наш спортсмен програв американцю Бреді Еллісону (113:115), який і став чемпіоном змагань. "Срібло" у Вуджіна Кіма з Південної Кореї.

У боротьбі за "бронзу" з американцем Джейком Камінскі Віктор Рубан виходив у якості фаворита. Але суперник не збирався "дарувати" українцю медаль. У другій серії лучники набрали обидва 29 очок з 30 можливих, тож все вирішувалось в останніх пострілах.

Наш спортсмен провів фантастичний фінал поєдинку, влучивши у три 10-ки і здобув бронзову нагороду етапу Кубка світу.

За крок від нагород завершила змагання чоловіча збірна у складі Віктора Рубана, Дмитра Грачова і Олександра Сердюка, поступившись лучникам Південної Кореї (209:223).

Зараз ви читаєте новину «Віктор Рубан завоював "бронзу" на етапі Кубка світу зі стрільби з лука». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua