середа, 09 вересня 2009 11:25

Олімпійський чемпіон Рубан завоював медаль на світовій першості

Українець Віктор Рубан посів третє місце у фінальних змаганнях зі стрільби з класичного лука на чемпіонаті світу в корейському Улсані.

Слідом за "золотом" на Олімпіаді в Пекіні, Віктор Рубан виграє "бронзу" чемпіонату світу-2009.

В півфіналі індивідуального чоловічого турніру зі стрільби з класичного лука українець зустрівся з корейцем Чанг-Хваном Лі і поступився господарю змагань 109:112. Саме кривдник Рубана і став чемпіоном світу.

Ще один кореєць Джін Хек О став суперником українця в поєдинку за третє місце. В драматичному протистоянні з перевагою в одне очко виграв харківський спортсмен – 111:110.
Для Рубана це вже друга медаль ЧС-2009. Раніше він в парі з Вікторією Коваль завоював "золото" в міксті.

Turnir

Зараз ви читаєте новину «Олімпійський чемпіон Рубан завоював медаль на світовій першості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua