Субота, 23 серпня 2008 13:14

Відкриття Параолімпійських ігор відбудеться у "Пташиному гнізді"

Вогонь Параолімпійських ігор запалять в Пекіні 28 серпня та пронесуть по 11 містам Китаю. Як повідомляє ТК "Спорт", вогонь буде запалений у пекінському парку Тяньтань (Храм неба) за допомогою сонячних променів, що відбиватимуться від дзеркала. Вогонь подорожуватиме по Піднебесній за двома маршрутами.

Один факел відправиться по дорозі "Китайська культура", яка пройде через дві стародавні столиці Серединної держави - Сіань та Нанькін. Тема естафети другого факелу - "Вітер змін". Цей маршрут пройде через найрозвиненіші міста країни - Гуанчжоу та Шанхай. Естафета параолімпійського вогню продовжуватиметься дев"ять днів - з 29 серпня по 6 вересня. Загальна довжина маршруту складатиме 13 тисяч кілометрів. Нести факел будуть 850 марафонців. На фінішній прямій від двох факелів Параолімпіади буде запалений головний вогонь Ігор на пекінському стадіоні "Пташине гніздо".

"Спорт.ru"

Зараз ви читаєте новину «Відкриття Параолімпійських ігор відбудеться у "Пташиному гнізді"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода