неділя, 24 січня 2016 20:42

"Вердер" Скрипника відновив чемпіонат Бундесліги вольовою перемогою над "Шальке"

Скрипник з перемоги розпочав другу частину чемпіонату Бундесліги. Фото: fcdynamo.kiev.ua

24 сiчня "Шальке-04" приймав у Гельзенкірхені бременський "Вердер" в рамках 18-го туру німецької Бундесліги - перший після зимової паузи.

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині матчу - відзначився захисник Жоель Матіп. Але гості, до їх честі, не стали опускати руки, і це принесло плоди.

Ще до перерви, на 43-й хвилині, Клеменс Фріц зрівняв рахунок.

На 53-й хвилині Клаудіо Пісарро вивів "Вердер" вперед, а на 89-й хвилині Ентоні Уджа позбавив кінцівку зустрічі інтриги, встановивши на табло остаточний рахунок - 3: 1 на користь бременців.

Німеччина - Бундесліга. 18-й тур

Шальке-04 (Гельзенкірхен) - Вердер (Бремен) - 1:3

Голи: Матіп, 4 (1: 0); Фріц, 43 (1: 1); Пісарро, 53 (1: 2); Уджа, 89 (1: 3).

Попередження: Колашінац, 77 - Грілліч, 35; Юнузович, 57; Пісарро, 80.

Зараз ви читаєте новину «"Вердер" Скрипника відновив чемпіонат Бундесліги вольовою перемогою над "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua