неділя, 13 січня 2013 17:37

Ван Персі та Відіч принесли "МЮ" перемогу над "Ліверпулем"

Ван Персі відкрив рахунок у матчі з "Ліверпулем". Фото: vesti.ru

Сьогодні, 13 січня, в центральному матчі 22-го туру англійської прем'єр-ліги на стадіоні "Олд Траффорд" "Манчестер Юнайтед" приймав "Ліверпуль". Зустріч принципових суперників завершилася перемогою команди сера Алекса Фергюсона з рахунком 2:1.

Рахунок манкуніанцям вдалося відкрити на 19-й хвилині, коли Робін ван Персі пробив у дотик точно в дальній кут. На 54-й хвилині господарі закріпили свою перевагу зусиллями Неманьї Відіча, рикошетом від голови якого м'яч влетів у сітку воріт Пепе Рейни.

Через кілька хвилин червоні змогли відродити інтригу завдяки удару Даніела Старріджа, який опинився першим на добиванні. Проте надалі глядачі на "Олд Траффорд" голів більше не побачили.

Чемпіонат Англії

Прем'єр-ліга. 22-й тур

Манчестер Юнайтед (Манчестер) - Ліверпуль (Ліверпуль) - 2:1

Голи: ван Персі, 19 (1:0); Відіч, 54 (2:0); Старрідж, 57 (2:1).

Попередження: Евра, 74 - Лейва, 45 +4; Шкртел, 53; Джонсон, 76; Аггер, 90+3.

Зараз ви читаєте новину «Ван Персі та Відіч принесли "МЮ" перемогу над "Ліверпулем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua