неділя, 25 жовтня 2020 13:10

Відкрили музей Йожефа Сабо

Йожеф Сабо – чотириразовий чемпіон СРСР. Фото ФК "Ужгород"

На території стадіону "Спартак" в Ужгороді відкрили музей футболу імені Йожефа Сабо.

80-річний колишній тренер збірної України і "Динамо" до відкриття музею віддав свої медалі і футбольні бутси.

Крім того, в музеї будуть зберігатися фотографії "Миная" і "Ужгорода", а також кубки, які здобули вихованці СДЮСШОР "Ужгород".

Сабо - уродженець Ужгорода. З київським "Динамо" він чотири рази вигравав чемпіонат СРСР, двічі був учасником Кубка світу. У 1966 році зайняв був півфіналістом першості.

Зараз ви читаєте новину «Відкрили музей Йожефа Сабо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua