понеділок, 26 січня 2009 10:30

В Матчі всіх зірок НХЛ Схід переміг Захід

В ніч з 25 на 26 січня в Монреалі відбувся Матч всіх зірок Національної хокейної ліги. Команда Східної конференції отримала перемогу над збірною Західної конференції з рахунком 12:11. Основний і додатковий час матчу не виявив переможця, і остаточний результат був встановлений в серії буллітов. Вирішальний штрафний кидок реалізував російський форвард "Вашингтон Кепіталс" Олександр Овечкін.

По ходу Матчу всіх зірок Овечкін встиг відзначитися тричі. Він став автором першого гола у ворота одного з голкіперів Західної конференції Жана-Себастьяна Жігера, а також двічі асистував партнерам по команді. У кінцівці першого періоду Овечкін віддав гольову передачу росіянинові Андрію Маркова, а на 17-ій хвилині третього відрізку матчу - Джею Боумістеру.

Схід - Захід 12:11 Б (4:2, 4:6, 3:3, 0:0, 1:0)

0:1 - 01.16 Ткачак (Неш, Гейдук)

1:1 - 06.26 Овєчкін (М.Савар)

2:1 - 09.30 Е.Стаал (Баумістер, Ковальов)

3:1 - 16.34 Ковальов (Т. Каберле)

4:1 - 19:23 Марков (Овєчкін, М. Савар)

4:2 - 19.48 Марло (Д.Торнтон, С.Нідермайєр)

9:10 - 42.32 Тейвс (Кейн, Сурей)

10:10 - 53.19 Сен-Луі (Штрайт, Баумістер)

10:11 - 55.19 Кейн (Гецлаф)

11:11 - 56.21 Баумістер (Овечкін)

Вирішальний буліт: Ковальов

Воротарі: Прайс 9/11, Лундквіст 15/21, Томас 19/22 - Жигер 7/11, Бекстрем 17/21, Луонго 13/16

lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «В Матчі всіх зірок НХЛ Схід переміг Захід». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua