субота, 05 квітня 2008 12:06

У фіналі турніру в Майамі зіграють Надаль і Давиденко

Четверта ракетка світу Микола Давиденко вийшов у фінал турніру серії "Мастерс" в Майамі. В ніч з 4 на 5 квітня в півфіналі росіянин переміг американця Енді Роддіка з рахунком 7:6 (7:5), 6:2. У головному матчі турніру Давиденко зустрінеться з другою ракеткою планети іспанцем Рафаелем Надалем.

Перемога над Роддіком стала для російського тенісиста першою в кар"єрі: до цього суперники зустрічалися п"ять разів, і всі ці матчі закінчувалися поразками Давиденка. Зазначимо, що в другому сеті за рахунку 1:2 росіянин виграв п"ять геймів підряд.

Другим фіналістом турніру в Майамі став Рафаель Надаль, який взяв верх над чехом Томашом Бердихом, - 7:6 (8:6), 6:2. У першій партії Надаль вів 5:3, маючи в цілому 6 сетболів (серед них потрійний на тай-брейку). У результаті подвійна помилка Бердиха закінчила партію. Сет тривав 1 годину 11 хвилин.

У жіночій частині змагань головний приз розіграють американка Серена Вільямс і представниця Сербії Єлена Янковіч.

Lenta.Ru

Зараз ви читаєте новину «У фіналі турніру в Майамі зіграють Надаль і Давиденко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua