неділя, 14 квітня 2019 12:30

"Ювентус" відклав оформлення чемпіонства на домашній матч

Мойзе Кін відкрив рахунок у матчі, але цього виявилося замало навіть для нічиї. Фото:Reuters

У матчі 32-го туру італійської Серії А "СПАЛ" створив сенсацію і здобув вольову перемогу над Ювентусом 2: 1.

Вперед вийшли саме лідери чемпіонату, які в разі перемоги могли оформити рекордну чемпіонство за шість турів до закінчення сезону: на 32-й хвилині Мойзе Кін переправив м'яч у ворота після то чи передачі, то чи прямого удару Жоау Канселье.

Однак весь другому тайм залишився за господарями поля, протягом півгодини вирішили результат матчу завдяки голам Боніфація і Флоккарі.

Таким чином, чемпіонство "Ювентуса" відкладається як мінімум до наступного туру, в якому "Старій сеньйорі" доведеться зустрітися з Фіорентиною. "СПАЛ" ж піднявся на 13-е місце в турнірній таблиці.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" відклав оформлення чемпіонства на домашній матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua