понеділок, 23 квітня 2012 12:50

"Ювентус" розгромив "Рому" і випередив "Мілан" на три очки: результати 34-го туру Серії А
6

У центральному матчі 34-го туру Серії А "Ювентус" обіграв "Рому" з рахунком 4:0. На 4-й і 8-й хвилинах відзначився захисник туринців Артуро Відаль, трохи пізніше гол забив Андреа Пірло, а на 53-й хвилині Клаудіо Маркізіо встановив остаточний рахунок матчу.

"Мілан" вдома уник поразки в матчі проти "Болоньї" (1:1). Гол форварда Златана Ібрагімовича на 90-й хвилині зустрічі врятував "россонері" від програшу. "Інтер" і "Фіорентина" на "Артеміо Франкі" розійшлися миром, не забивши жодного м'яча.

"Удінезе", що веде боротьбу за місце в Лізі чемпіонів, в гостях не зумів переграти "К'єво" (0:0), а "Наполі" впевнено розібрався з "Новарою" (2:0). Переможний м'яч забив уругваєць Едінсон Кавані.

Чемпіонат Італії

34-й тур

Фіорентина - Інтер 0:0 (0:0, 0:0)

Мілан - Болонья 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Рамірес (26), 1:1 - Ібрагімович (90).

Вилучення: Бонера, 82 (Мілан).

Лаціо - Лечче 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Матузалем (82), 1:1 - Божинов (90).

Чезена - Палермо 2:2 (2:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Бертола (20), 1:1 - Сантана (26), 2:1 - Реннелла (28), 2:2 - Сильвестре (45).

Дженоа - Сієна 1:4 (0:3, 1:1)

Голи: 0:1 - Брієнца (17), 0:2 - Дестро (19), 0:3 - Брієнца (37), 0:4 - Джорджі (49), 1:4 - Дель Гроссо (79, автогол).

Ювентус - Рома 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Відаль (4), 2:0 - Відаль (8), 3:0 - Пірло (29), 4:0 - Маркізіо (53).

Вилучення: Стекеленбург, 26 (Рома).

Парма - Кальярі 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Джовінко (24), 2:0 - Флоккарі (73, пенальті), 3:0 - Окака Чука (90, пенальті).

К'єво - Удінезе 0:0 (0:0, 0:0)

Наполі - Новара 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Кавані (21), 2:0 - П.Каннаваро (37).

Катанія - Аталанта 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Гомес (31), 2:0 - Сеймур (85).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" розгромив "Рому" і випередив "Мілан" на три очки: результати 34-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua