четвер, 12 квітня 2012 12:59

Дель П'єро забив переможний гол у 700-му матчі за "Ювентус": результати 32-го туру Серії А
7

Фірмовий гол зі штрафного у виконанні живої легенди "Ювентуса" Алессандро Дель П'єрро приніс туринському клубу перемогу над "Лаціо" - 2:1. Це дозволило команді Антоніо Конте знову піднятися на першу сходинку Серії А, випередивши "Мілан" на одне очко.

Сімоне Пепе вивів б'янконері уперед на 30-й хвилині, скориставшись пасом Андреа Пірло та невідпорно пробивши з близької відстані. Проте перевага господарів зберігалась лише 15 хвилин, доки Стефано Маурі не вгатив м'яча в сітку воріт Джанлуїджі Буффона головою після подачі Ліонеля Скалоні.

Утім, за вісім хвилини до завершення основного часу Дель П'єрро класно закрутив м'яча зі штрафного у нижній кут, принісши таку важливу перемогу "Ювентусу". Інший зірковий ветеран - Франческо Тотті - відзначився у Римі, допомігши своїй "Ромі" перемогти "Удінезе" (3:1) і піднятись на п'яту позицію.

З неї римляни змістили "Наполі", що вдома поступилась "Аталанті" (1:3). Крім цього, "Інтернаціонале" виграв у "Сієни" (2:1), "Парма" перемогла "Новару" (2:0), "Катанія" поступилась "Лечче" (1:2), а також були зафіксовані дві нічиї - між "Фіорентиною" та "Палермо" (0:0) і "Дженоа" та "Чезеною" (1:1), пише офіційний сайт УЄФА.

Італія

серія А

32-й тур

Болонья - Кальярі

12 квітня, 21.45

Інтер - Сієна 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Д'Агостіно (6), 1:1 - Міліто (42), 2:1 - Міліто (81, пенальті).

Інтер: Жуліо Сезар, Х. Дзанетті, Лусіо, Самуель (Нагатомо, 38), Ківу, Камб'яссо, Станковіч, Обі (Полі, 68), Альварес (Пацціні, 77), Сарате, Міліто.

Вилучення: Пеголо, 90 (Сієна).

Фіорентина - Палермо 0:0 (0:0, 0:0)

Рома - Удінезе 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Освальдо (8), 1:1 - Фернандес (44), 2:1 - Тотті (86), 3:1 - Маркін (90).

Парма - Новара 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Джовінко (27), 2:0 - Жонатан (40).

Катанія - Лечче 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Берхессіо (52), 1:1 - Корво (88), 1:2 - Ді Мікеле (90).

Вилучення: Каррісо, 89 (Катанія).

Ювентус - Лаціо 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Пепе (30), 1:1 - Маурі (45), 2:1 - Дель П'єро (82).

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні, Відаль (Джаккеріні, 80), Пірло, Маркізіо, Пепе (Матрі, 72), Вучиніч (Дель П'єро, 73), Куальярелла.

Вилучення: Козак, 90 (Лаціо).

Дженоа - Чезена 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - М. Россі (41), 1:1 - Муту (76).

К'єво - Мілан 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Мунтарі (9).

Мілан: Абб'яті, Де Шільо, Неста, Йепес, Дзамбротта, Мунтарі, Гаттузо (Ель Шаараві, 62), Ночеріно, Зеєдорф (Страссер, 88), Ібрагімович, Робіньо (Емануелсон, 68).

Зараз ви читаєте новину «Дель П'єро забив переможний гол у 700-му матчі за "Ювентус": результати 32-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua