четвер, 28 жовтня 2021 11:55

"Ювентус" перервав свою безпрограшну серію

Массіміліано Аллегрі вдруге очолив "Ювентус. Фото:.Gettyimages.com

У поєдинку 10-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" на своєму стадіоні поступився "Сассуоло" - 1:2.

Гості відкрили рахунок наприкінці першого тайму - відзначився Давид Фраттезі. "Ювентус" відігрався в другому таймі зусиллями Вестона Маккенні. Але вже в компенсований час Максим Лопес приніс "Сассуоло" перемогу.

Господарі перервали свою безпрограшну серію в чемпіонаті Італії, яка налічувала шість матчів.

Після цієї гри "Ювентус" посідає сьоме місце в турнірній таблиці, в активі туринців 15 очок. "Сассуоло" набрав 14 очок і перебуває на дев'ятій позиції.

Лідирують в турнірній таблиці "Мілан", який випереджає "Наполі" на три очки, але неаполетанці мають одну гру в запасі.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" перервав свою безпрограшну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua