четвер, 26 квітня 2012 12:00

"Ювентус" досі не знає гіркоти поразок: результати 33-го туру Серії А
5

"Ювентусу", який і досі не знає гіркоти поразки, вистачило одного голу, аби перемогти "Чезену" і зберегти відрив у три пункти від "Мілана", який тріумфував над "Дженоа".

Підопічні Антоніо Конте були сильніші за господарів, які знаходяться у зоні вильоту, завдяки першому голу Марко Боррієлло за клуб на 11-й хвилині. Андреа Пірло раніше не зміг реалізувати пенальті у другій грі поспіль.

Тим часом, "Мілан" засмутив "Дженоа" (1:0), що також не може почуватися спокійно, адже знаходиться лише в одному пункті від зони вильоту. До речі, генуезці не можуть перемогти з п'ятого лютого. До всього, із 72-й хвилини гості грали у меншості, позаяк Бошко Янкович отримав червону картку.

Серед інших матчів туру варто відзначити перемогу "Інтернаціонале" над "Удінезе" (3:1), завдяки якій "нерадзуррі" наблизились до "Лаціо", що програв "Новарі" (1:2). "Наполі", що розташувався на четвертій сходинці, розібрався із "Лечче" — 2:0, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Італії

Перенесений 33-й тур

Новара - Лаціо 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Діакіте (35, автогол), 1:1 - Кандрева (37), 2:1 - Маскара (79).

Сієна - Болонья 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Дестро (52), 1:1 - Діаманті (69).

Рома - Фіорентина 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Йоветіч (2), 1:1 - Тотті (71), 1:2 - Лаццаро (90).

Вилучення: Освальдо (90).

Удінезе - Інтер 1:3 (1:3, 0:0)

Голи: 1:0 - Ларангейра (6), 1:1 - Снейдер (10), 1:2 - Снейдер (28), 1:3 - Альварес (37).

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Раноккія, Нагатомо, Гуарін, Станкович, Камб'яссо, Альварес (Обі, 66), Снейдер (Полі, 86), Міліто (Сарате, 85).

Лечче - Наполі 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Гамшик (5), 0:2 - Кавані (51).

Палермо - Парма 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Ернандес (6), 1:1 - Окака Чука (54), 1:2 - Біабіані (70).

Мілан - Дженоа 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - К. Боатенг (86).

Мілан: Абб'яті, Абате, Неста, Йепес, Антоніні (Лопес, 80), ван Боммель (К. Боатенг, 50), Ночеріно, Мунтарі, Емануелсон, Ібрагімович, Ель Шаараві (Кассано, 50).