неділя, 26 серпня 2012 11:51

"Ювентус" і "Фіорентина" розпочали чемпіонат з перемог

"Ювентус" двічі забив "Пармі". Фото: faeri.ru

25 серпня двома матчами стартувала італійська Серія А.

"Ювентус" з рахунком 2:0 переміг на своєму полі "Парму". Обидва голи чинні чемпіони Італії забили у другому таймі. Відзначилися захисник Штефан Ліхтштайнер і півзахисник Андреа Пірло.

Відзначимо, в першій половині зустрічі півзахисник Артуро Відаль не реалізував пенальті.

В іншому поєдинку "Фіорентина" у Флоренції приймала "Удінезе" з Удіне. Матч завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Цікаво, що після першого тайму вигравали гості завдяки голу Реджіналдо Майкосуела. Однак у другій половині зустрічі дубль зробив Стефан Йоветіч, забивши при цьому другий гол в самій кінцівці.

Чемпіонат Італії

Серія А. 1-й тур

Ювентус (Турін) - Парма (Парма) - 2:0

Голи: Ліхтштайнер, 55 (1:0); Пірло, 58 (2:0).

Фіорентина (Флоренція) - Удінезе (Удіне) - 2:1

Голи: Майкосуел, 28 (0:1); Йоветіч, 67 (1:1); Йоветіч, 90 (2:1).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" і "Фіорентина" розпочали чемпіонат з перемог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua