середа, 02 грудня 2020 21:03

"Ювентус" без проблем обіграв "Динамо"

У першому матчі "Ювентус" не дав жодного шансу "Динамо". Фото ФК "Динамо"

Добрий вечір!

Сьогодні київське "Динамо" в 5 турі групового етапу Ліги чемпіонів зустрінеться в Турині з місцевим "Ювентусом". Фактично, матч не має жодного турнірного значення для обох команд. "Ювентус" і "Барселона" вже забезпечили собі весну в Лізі чемпіонів. "Динамо" навіть у разі перемоги не зможе собі гарантувати Лігу Європи, бо все вирішить остання гра з "Ференцварошем."

Але "Динамо" є за що поборотися і що доводити. Кияни можуть заробити кругленьку суму за набрані залікові бали. А це – ще й додаткові очки в таблицю коефіцієнтів УЄФА. Додайте сюди амбіції динамівців. Адже "Шахтар" учора розібрався із самим "Реалом" й претендує на вихід до наступного етапу, а "Динамо" має одну скромну нічию в групі.

Певно має амбіції й Мірча Луческу, якому може набриднути роль хлопчика для побиття в групі. Словом інтриг та прихованих підводних течій у цьому матчі вистачає. Залишилося лише дочекатися початку гри.

Тренери оголосили склади команд на сьогоднішню гру.

"Динамо": Бущан - Миколенко, Попов, Забарний, Кенджьора - Шепелєв, Шапаренко, Сидорчук - Родрігеш, Циганков - Вербич.

Запасні: Нещерет, Бойко, Шабанов, Де Пена, Леднєв, Гармаш, Белуце, Сирота, Андрієвський, Клейтон, Супряга, Караваєв.

"Ювентус": Шченсни, Алекс Сандро, Бонуччі, Де Лігт, Бентанкур, Маккенна, К'єза, Демірал Ремзі, Роналду, Мората.

Запасні: Пінсольо, Артур, Данило, Куадрадо, Рабйо, Фработта, Да Граса, Драгусін, Портанова, Кулусевскі, Федеріко Бернардескі, Дібала

Гра почалася!

3 хв. Забрали господарі м'яч і змушують бігати за ним киян.

6 хв. Не поспішають форсувати події на полі туринці. Або динамівці їм цього не дають.

8 хв. К'єза б'є з рикошетом від Попова і це кутовий.

10 хв. Бетанкур збиває Шапаренка і отримує жовту картку.

14 хв. К'єза вдарив ногою по голові лежачого Миколенка. Негарно це.

17 хв. Макенні після кутового бив головю із 5 метрів, але Бущан потягнув. Небезпечно було.

18 хв. Ледь не пропустили кияни. Знову після кутового бив Мората, але Бущан зреагував. Далі відбилися захисники.

20 хв. Перший удар у киян. Родрігеш пробив з-за меж карного маданчика, але дуже високо.

21 хв. ГОЛ. Простенький навіс з правого флангу, захисники не встежили за Кьєзою і удар головою. Бущан намагався врятувати ситуацію, але не зміг – 1:0.

26 хв. Кияни перехопили м'яч і навіть подали простенький кутовий, який ніякої загрози воротам "Юве" не спричинив.

29 хв. Господарі повернули собі м'яч і ініціативу.

31 хв. Пробачили нас туринці. Сандро обвів двох у карному майданчику і викотив м'яч під удар великому і могутньому Роналду, але той щосили влупив у поперечку!

35 хв. Поки лише новоспечений батько Родрігеш грає в "Динамо" на рівні. Решта якось боягузливо.

38 хв. Завелися кияни. Таке враження ніби зараз створять гольовий момент.

41 хв. І є гольовий момент! Та ще й який! Вербич після пасу Кенджьори скинув головю під удар Циганкову. Віктор мав море часу, але пробив точно в лежачого Щенсни. Як шкода!

44 хв. Кияни запресингували господарів на їхній половині й відібрали м'яч. Можуть, коли захочуть!

Перерва. Не все так погано, скажу я вам. Почали за упокій, а потім зрозуміли, що не так усе страшно.

Поновилася гра.

47 хв. Кияни знову вмикають пресинг і здобувають кутовий. Але розіграш укотре ні до чого не приводить.

50 хв. Родрігеш, як ведмідь, намагався продертися крізь лаву захисників, але м'яч втратив.

52 хв. Шепелєв здає в другому таймі. Втрачає м'яч і привозить небезпечну атаку.

54 хв. Циганков! Потужно лівою виконав навіс, а Щенсни лише в останню мить витягує м'яч у куті воріт. Ох!

56 хв. Роналду відповідає у своєму стилі, але Бущан парирує.

58 хв. ГОЛ. Роналду. Дуже дивний м'яч зараховує французький аналог Катерини Монзуль. Офсайд, здається був стовідсотковий. Але – 2:0.

62 хв. Бернардескі й Даніло міняють Бонуччі й Ремзі.

Уперто не показують італійські режисери гол із офсайдної камери. Мабуть, є що приховати.

66 хв. А тепер Мората забиває чисто! 3:0. К'єза своїм проходом зробив гол.

68 хв. Зовсім розклеїлися кияни. Потрібні заміни. Несправедливий другий гол їх підкосив.

72 хв. Де Пена, Супряга й Гармаш виходять замість Вербича, Родрігеша й Шепелєва.

75 хв. Артур і Кулусевскі виходять заміть К'єзи і Бетанкура.

80 хв. Дограють матч команди.

84 хв. Караваєв виходить замість Миколенка. А Леднєву, який мав три моменти в матчі з "Ворсклою", Луческу шансу не дає. Як тут не згадати, що Супряга давно на полі.

А що творить Жиру проти "Севільї"! Чотири голи кладе. "Челсі" перемагає господарів – 4:0.

90 хв. Коментатор каже, що потрапляння в Лігу для "Динамо" важлива подія! Слава Богу, що я ще пам'ятаю важливіші!

90 хв. Шапаренко б'є з карного майданчика, але Войцех усе тягне!