субота, 09 липня 2011 16:33

Уругвай і Чилі зіграли внічию у матчі Кубка Америки
11

Збірні Уругваю і Чилі розділили очки в грі групового етапу футбольного Кубка Америки, який проходить в Аргентині.

Зустріч групи C, що пройшла у п'ятницю в місті Мендоса, завершилася з рахунком 1:1. На 53-й хвилині гол захисника "Порту" Альваро Перейри вивів команду Уругваю вперед, але через 11 хвилин точний удар потенційного новачка "Барселони" Алексіса Санчеса приніс чилійцям нічию.

В іншому матчі тієї ж групи команда Перу обіграла збірну Мексики з рахунком 1:0. Перемогу "інкам" приніс м'яч, забитий на 81-й хвилині форвардом "Гамбурга" Паоло Герреро.

Після двох турів збірні Перу і Чилі, набравши по чотири очки, ділять лідерство в групі. В активі уругвайців два бали, а команда Мексики, яка програла обидва матчі, є аутсайдером квартету, пише РИА Новости.

Груповий турнір

2-й тур

Група А

Болівія - Коста-Ріка - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Мартінес (59), 0:2 - Кемпбелл (79).

Аргентина - Колумбія - 0:0 (0:0, 0:0)

АРГЕНТИНА: Ромеро, Сабалета, Н. Бурдіссо, Г. Міліто, Х. Дзанетті, Маскерано, Банега (Ігуаїн, 72), Камб'яссо (Гаго, 61), Мессі, Тевес, Лавессі (Агуеро, 61).

Уругвай - Чилі - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - А. Перейра (54), 1:1 - Санчес (65).

Турнірне становище: Чилі - 4, Перу - 4, Уругвай - 2, Мексика - 0

Зараз ви читаєте новину «Уругвай і Чилі зіграли внічию у матчі Кубка Америки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua