пʼятниця, 06 липня 2018 16:06

Уругвай - Франція 0:2. Французи завоювали путівку у півфінал

У попередньому матчі з Аргентиною оформив дубль і заробив пенальті. Фото: The Independent

У матчі 1/4 фіналу Кубка світу-2018 збірна Уругваю поміряється силами з Францією. Гра пройде у Нижньому Новгороді.

На поєдинку працюватимуть арбітри з Аргентини на чолі Нестором Пітаною, йому допомагатимуть Ернан Майдана та Хуан Пабло Белатті.

Запасний суддя - Алірез Фагані з Ірану.

Відеоповтори VAR: Массіміліано Ірраті (Італія), перший асистент: Мауро Вильяно (Аргентина), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Паоло Валері (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Уругвай: Муслера - Годін, Хіменес, Касерес - Нандес, Лаксальт, Бентанкур, Торрейра, Весіно - Суарес, Стуані

Запасні: Максі Перейра, Максі Гомес, Коатес, Урретавіскайя, Г. Сільва, Варела, Санчес, Родрігес, де Арраскаета, Кампанья, М. Сільва

Франція: Льоріс - Варан, Ернандес, Павар, Умтіті - Погба, Канте, Толіссо - Грізманн, Мбаппе, Жиру

Запасні: Манданда, Товен, Менді, Ареоля, Кімпембе, Лемар, Дембеле, Нзонзі, Рамі, Фекір, Сідібе

Перший тайм

2' Арбітр зупинив гру через те, що на газоні опинився Жиру і йому знадобилася допомога медиків.

4' Суарес розігнав атаку уругвайців, яку гострим прострілом завершив лівий захисник Лаксальт - до удару справа не дійшла.

11' Уругвайці на лівому фланзі грубо зіграли проти Ернандеса. Грізманн зробив навіс у штрафний, який завершився невдалим ударом.

14' Після подачі кутового і скидки Стуані намагався випередити голкіпера і проштовхнути м'яч у сітку - Льоріс зіграв надійно і нейтралізував ситуацію.

15' Жиру скинув у штрафному на Мбаппе, удар якого головою пройшов вище воріт.

19' Погба наважився на авантюрний удар метрів з 35 - набагато вище воріт.

22' Павар заробив кутовий для французів. Грізманн подав у центр штрафного, уругвайці вибили м'яч - першим на підборі опинився Канте, удар якого блокували захисники.

30' Після прострілу з правого флангу від Павара Мбаппе продовжив політ м'яча - Жиру не встиг за розвитком подій.

33' По ходу гри Нандес вимушений був змінити футболку - помічники оперативно допомогли уругвайцю.

35' Весіно отримав м'яч у штрафному французів і другим дотиком пробив зльоту - голкіпер спокійно зафіксував м'яч.

38' Бентанкур невдало зупинив м'яч, який підхопив Толіссо і уругваєць грубо зіграв проти опонента - арбітр показав Бентанкуру попередження. Футболіст пропустить наступний матч, якщо Уругвай пройде далі.

40' ГООООООЛЛЛЛЛЛ - 0:1! Після подачі зі стандарту у виконанні Грізманна Варан виграв верхову боротьбу і метрів з 13 результативно поцілив у кут воріт.

42' Після розіграшу кутового французи вибили м'яч, першим на підбиранні виявився Нандес, удар якого метрів з 30 взяв воротар.

44' Момент в Уругваю! Льоріс врятував свою команду після удару в кут Касереса.

Перерва

Другий тайм

48' Грізманн міг подвоїти рахунок: голкіпер Муслера довго приймав рішення, що робити з м'ячем, і француз зміг перехопити м'яч, який вийшов за межі поля.

53' Після розіграшу кутового м'яч відскочив до Павара, який пробив метрів з 30 - вище воріт.

56' Умтіті почав щось придумувати у своєму штрафному і втратив м'яч, який потрапив до Бентанкура - його удар пройшов повз ворота.

59' Після навісу Суареса з лівого флангу м'яч потрапив до Касереса, який пробив з кута штрафного - далеко від воріт.

61' ГОООООЛЛЛЛЛЛ - 0:2! Жахливої помилки припустився голкіпер Уругваю Муслера, який не втримав м'яч у руках після нескладного удару від Грізманна.

69' На поле виник конфлікт через ситуацію з Мбаппе, який домальовав порушення правил з боку Родрігеса, який вийшов на заміну. Мбаппе і Родрігес отримали по жовтій картці.

73' Толіссо отримав м'яч по центру і без перешкод пробив метрів з 22 - вище воріт.

89' Грізманн невдало виконав штрафний метрів з 30. Хіменес, який заробив цей стандарт, не стримав сліз.

Арбітр додав 5 хвилин до основного часу, за які збірна Уругваю не змогла змінити ситуацію.

Кінець матчу

У п'ятницю, 6 липня, відбудеться ще один матч чвертьфіналу Кубка світу-2018 Бразилія - Бельгія. Початок - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Уругвай - Франція 0:2. Французи завоювали путівку у півфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua