вівторок, 06 грудня 2016 16:23

Юніори "Динамо" показали першій команді, як треба грати у Лізі чемпіонів

Юніори  "Динамо" показали першій команді, як треба грати у Лізі чемпіонів
Богдан Леднєв відзначився дублем у ворота "Бешикташа"

Київське "Динамо" святкувало чергову перемогу в юнацькій Лізі чемпіонів. У Києві українці здолали турецький "Бешикташ" - 3:1.

Перший тайм команди розпочали в позиційній боротьбі з невеликою перевагою "Динамо". Кияни активізувалися в другій половині тайму. Ледньов не влучив у ворота після пасу Булеци. Згодом ніхто не відгукнувся на простріл Алексєєва. Утім, кияни встигли відзначитися наприкінці тайму. Алексєєв одним дотиком вивів у прорив Булецу, той віддав у центр на Ледньова. Богдан витримав гросмейстерську паузу й забив невідпорним ударом.

Динамівці встигли й пропустити. Турки організували кілька контратак, одну з яких реалізували: нападник Езтюрк накрутив у карному майданчику кількох захисників і пробив Маханькова ударом у ближній кут.

Другий тайм розпочався з атак киян. Алексєєв вийшов сам на сам із голкіпером, але віддав неточний пас на Булету. За хвилину ситуація повторилася біля воріт киян, але ворота господарів урятував Маханьков. На 63-й хвилині простріл Янакова не зумів утілити в гол Наумець. Однак кияни досягли свого. Михайличенко гарно подав із правого флангу, й Ледньов ударом головою оформив дубль.

Ще за 10 хвилин кияни вперше в матчі довели перевагу до двох голів. Наумець пробив з-за меж карного майданчика, м'яч зрикошетив до Булеци й Сергій вразив ближній кут воріт "Бешикташа" - 3:1.

На 80-й хвилині матчу Володимир Маханьков парирував небезпечний удар півзахисника турків із меж карного майданчика.

На 86-й хвилині небезпечно бив головою Мельник. Ще за хвилину Наумець не влучив у порожні ворота.

За дві хвилини до кінця гри Наумець влучив у поперечку. Ще за дві хвилини воротар турків парирував удар Янакова.

"Динамо" достроково гарантувало собі перше місце в групі.

Матч перших команд "Динамо" і "Бешикташа" пройде сьогодні о 21:45 на "Олімпійському". Зустріч не має турнірного значення для киян. Команда втратила всі шанси на вихід в єврокубки. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

"Динамо" Київ U-19 Україна - "Бешикташ" U-19 Туреччина 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 39 Ледньов, 1:1 - 43 Езтюрк, 2:1 - 64 Ледньов, 3:1 - 73 Булеца.

"Динамо": Маханьков - Кошелєв, Калюжний, Алібеков (Мельник, 81) Михайличенко - Петрусенко, Наумець, Булета, Ледньов (Куліш, 84), Янаков - Алексєєв (Козиренко, 89).

Зараз ви читаєте новину «Юніори "Динамо" показали першій команді, як треба грати у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua