субота, 21 серпня 2010 15:32

Юнацька Олімпіада. Українці завоювали ще три медалі

На юнацькій Олімпіаді в Сінгапурі українці завоювали ще три медалі.

Анастасія Спас виграла "бронзу" у змаганнях із сучасного п"ятиборства, набравши 4064 очки. Срібло дісталося "венгерці" Софії Фольдхазі (4076), а "золото" завоювала кубинка Лейди Лаура Мойя Лопес (4100).

Ще одна "бронза" на рахунку дзюдоїста Дмитра Атанова у ваговій категорії до 55 кг. "Срібло" взяв узбек Мансурхуджа Мумінхуджаєв, золота медаль дісталася чехові Давилу Пулкрабеку.

У той же час гімнаст Олег Степко у вільних вправах виграв свою другу срібну медаль Сінгапурської Олімпіади. Українець зовсім трохи відстав від переможця турніру, кубинця Ернесто Віла Сарріа. На третьому місці фінішував китаєць Чжу Сяодон.

За матеріалами allsportinfo.ru

Зараз ви читаєте новину «Юнацька Олімпіада. Українці завоювали ще три медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua