середа, 18 серпня 2010 16:58

Юнацька Олімпіада. Україна завоювала ще три медалі

У четвертий день юнацької Олімпіади українці здобули ще три нагороди - одне "срібло" і дві "бронзи". І всі медалі на рахунку представників Запорізької області.

Сьогодні розіграний перший комплект нагород у змаганнях зі спортивної гімнастики. У багатоборстві Олег Степко став другим, поступившись тільки японцеві Юя Камото.

Максим Домінішін став третім у змаганнях тхеквондістов у ваговій категорії до 73 кг. У півфіналі українець з рахунком 4:6 поступився майбутньому переможцю Чжін Хак Кіму.

Костянтин Рева взяв бронзу в турнірі з важкої атлетики у ваговій категорії до 85 кг, піднявши в двоєборстві 320 кг.