четвер, 11 жовтня 2018 00:22

Україну в матчі з Італією врятувала ударна п'ятихвилинка

Україна провела слабкий перший тайм

Внічию – 1:1 зіграли товариську гру в Генуї футболісти збірних Італії й України. На гол Бернардескі точним ударом відповів Малиновський.

Перша половина гри нагадала 90-і роки, коли гранди європейського футболу грали проти нас, як хотіли. Безліч моментів в італійської збірної й по-суті жодного – в нашої. Україна настільки знітилася під пресингом господарів, що, фактично, грала без м'яча. Диво, що підопічні Манчіні не покарали нас кількома забитими м'ячами.

Провалився наш півзахист і, в першу чергу, Сергій Сидорчук. Динамівець продемонстрував "кращі" зразки своєї клубної гри. Найменше думки й творчості в першому таймі було саме в Сидорчука.

Італійська хватка ослабла після замін Бернардескі й Вератті

Не пішов із поля без "свого" м'яча Андрій П'ятов, але язик не повертається звинуватити його в пропущеному м'ячі. У перші 60 хвилин гри наш голкіпер кілька разів рятував збірну від неминучих голів. Особливо небезпечно господарі атакували правим флангом, раз за разом переграючи любителя лайків Путіна Миколу Матвієнка. Власне, й гол прийшов звідти.

Десь після заміни Сидорчука на Степаненка у нас почали проглядатися зародки контргри. Захисники навчилися виходити із оборони довгим діагональним пасом, півзахисту вдавалися непогані комбінації, в результаті яких ми впродовж 5 хвилин мали три 100%нагоди, одну з яких удалося реалізувати Малиновському. Утім італійська хватка ослабла після замін Бернардескі й Вератті.

Руслан Малиновський потихеньку стає лідером цієї збірної. Прекрасний гол і удар у поперечину зі штрафного – зайві докази написаному. Навіть розрекламований Донарумма виглядав статистом, коли Руслан пробив на силу свій штрафний. Принаймні зараз у центрі півзахисту Малиновський виглядає безсумнівним гравцем основи.

Голи:
1:0 - 55 Федеріко Бернардескі, 1:1 - 62 Малиновський.
Італія - Доннарумма, Бірагі (Крішіто, 88), К'єлліні, Бонуччі, Флоренці (Пиччини, 84), Федеріко Бернардескі (Іммобіле, 57), Верратті (Бонавентура, 70), К'єза, Жоржиньо, Лоренцо Інсіньє (Берарді, 78), Барелла (Пеллегріні , 78)
Україна - Пятов, Бурда, Матвієнко, Ракицький (Кривцов, 88), Караваєв, Коноплянка (Петряк, 73), Марлос (Циганков, 46), Сидорчук (Степаненко, 56), Зінченко, Малиновський, Яремчук (Кравець, 76; Бутко, 90).
попередження:
Ракицький (36), Бурда (47), Верратті (51), К'єза (90).

Наступну гру збірна України зіграє 16 жовтня в Харкові. У рамках Ліги Націй українці прийматимуть збірну Чехії.

Зараз ви читаєте новину «Україну в матчі з Італією врятувала ударна п'ятихвилинка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua