пʼятниця, 08 листопада 2019 18:50

Український плавець з рекордом переміг на етапі Кубка світу

Михайло Романчук встановив рекорд в Досі. Фото: з відкритих джерел

23-річний український плавець Михайло Романчук встановив рекорд на сьомому етапі Кубка світу з плавання, який проходить в катарській Досі.

Після срібла на дистанції 400 м вільним стилем українець Романчук здобув срібло на етапі Кубка світу з плавання він виграв золото на дистанції 1500 м, повідомляє "24 канал"

Результат Романчука склав 14:51.61. Це рекорд Кубка світу. Він значно випередив срібного призера чеха Яна Мичко (14:58.30). Бронзу виграв угорець Гергелі Дьюрта (14:59.88).

Михайло Романчук — український плавець, чемпіон Європи 2018, срібний призер чемпіонату світу 2017, медаліст юнацьких олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи з плавання.

Зараз ви читаєте новину «Український плавець з рекордом переміг на етапі Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua