пʼятниця, 03 вересня 2021 12:39

Український плавець виграв третю медаль на Параолімпіаді

Денис Дубров виборов три медалі в Токіо. Фото: Gettyimages.com/

Український плавець 32-річний Денис Дубров виграв бронзову нагороду в Параолімпіаді в Токіо.

Дубров показав третій результат у запливі на 100 м батерфляєм.

Найспритнішим у запливі виявився американець Роберт Грісволд, який здобув своє друге "золото" Паралімпіади-2020/21. Другим став представник Китаю Ян Фен.

Для Дуброва це третя нагорода у Токіо. До цього Денис брав дві "бронзи" у чоловічій естафеті 4х100 м вільним стилем. Також став першим на дистанції 200 м комплексним плаванням.

Збірна України має у своєму активі 91 медаль та займає п'яте командне місце медальному заліку.

24 серпня у столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Параолімпійські ігри. Змагання триватимуть до 5 вересня. У Параолімпійських іграх боротимуться за 539 медалей із 22 видів спорту. Беруть участь рекордні 4403 спортсмени зі 161 країни. Серед них 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Зараз ви читаєте новину «Український плавець виграв третю медаль на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua