понеділок, 23 січня 2017 13:58

Український чемпіон Європи помер на 32-му році життя

Український велогонщик Дмитро Грабовський помер у результаті серцевого нападу. Спортсмену був 31 рік. Про це повідомляють друзі спортсмена на його сторінці в Facebook.

2002 року Грабовський став чемпіоном Європи у командному переслідуванні, де разом з партнерами випередив німців на 0,09 с. За рік він виграв цей титул у скретчі. Того ж сезону Дмитро став призером світових юніорських чемпіонатів у гонці за очками й розділці.

2004 року він став чемпіоном Європи у командному переслідуванні. Наступного року Грабовський виграв розділку молодіжного чемпіонату Європи. Восени він поступився тільки Михайлу Ігнатьєву у молодіжній розділці чемпіонату світу і виграв групову гонку.

2006 року Дмитро проїхав десятки італійських шосейних велогонок, де найчастіше добирався до подіуму. На "Джиро делле Реджоні" він виграв 3 етапи і загальний залік, а на "Джиробіо" поступився 5 с переможцю Даріо Катальдо. Грабовський також захистив молодіжний титул чемпіона Європи.

2007-го Грабовський підписав контракт з Quick Step-Innergetic, але за два роки в бельгійській команді записав собі в актив подіум українського чемпіонату.

Подальшим невдачам у кар'єрі сприяла травма спини в результаті ДТП, а також надмірне вживання алкоголю.

Останнім часом спортсмен проживав з батьками в Ізраїлі і продовжував тренування.

Зараз ви читаєте новину «Український чемпіон Європи помер на 32-му році життя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua