четвер, 06 грудня 2018 14:09

Український біатлоніст показав високий результат на Кубку світу

Семенов посів 6 місце на етапі Кубка світу. Фото: sportonline.ua

В індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону в Поклоці українець Сергій Семенов посів високе 6 місце, повідомляє Апостроф.

Під час гонки Семенов закрив усі мішені, проте до бронзової медалі українцю не вистачило майже 25 сек., а переможцю наш спортсмен програв 45 сек.

Перемогу в гонці здобув іменитий француз Мартен Фуркад, другим став німець Йоханнес Кюн, а третім - австрієць Сімон Едер.

Для Семенова 6 місце стало найкращим результатом на етапах Кубка світу з 2016-го, коли він ставав 5 у спринті Холменколлена.

Зараз ви читаєте новину «Український біатлоніст показав високий результат на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua