середа, 27 лютого 2013 15:30

Українські юніори завоювали срібло на ЧЄ зі стрільби

Сьогодні, 27 лютого, в Оденсі (Данія) стартував чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У юніорів відбулася індивідуальна першість і командні змагання зі стрільби з пневматичного пістолета.

Українець Павло Коростильов став бронзовим призером в особистій першості з результатом 175,7 очки. Золото виграв італієць Даріо Ді Мартіно (199,5), випередивши росіянина Іллю Липкина (196,3). Два інших українця, Олексій Сидоренко і Микита Могила, до фіналу не пробилися, посівши 10-те і 25-те місця відповідно.

У командних змаганнях українці здобули срібло (1711), поступившись збірній Росії п'ять очок. Призову трійку замкнули пістолетники з Латвії (1702).