неділя, 25 липня 2021 10:16

Українські тенісистки відігралися за неймовірного рахунку

Українки відігралися після 0:6 у першому сеті. Фото: btu.org.ua

Українські тенісистки парного розряду сестри Людмила та Надія Кіченок вийшли в 1/8 фіналу Олімпіади у Токіо.

У першому колі парного олімпійського турніру 25 липня тенісистки перемогли представниць Індії Саню Мірзу і Анкіту Райну.

По ходу матчу українки програвали 0:6, 2:5, але зуміли зрівняти рахунок у другій партії і в підсумку перевести гру на тай-брейк. Людмила і Надія виграли всі 7 розіграшів на тай-брейку другого сету, а потім взяли 8 очок поспіль на вирішальному тай-брейку. Потім Мірза і Райна виграли 8 розіграшів поспіль, після чого два очки до свого активу записали українки. Сестри Кіченок вийшли в 1/8 фіналу. Матч тривав 1 годину і 35 хвилин.

Вчора українська тенісистка Даяна Ястремська вибула з турніру, поступившись у першому колі. Сьогодні за право виходу до наступного кола змагається ще одна українка – Еліна Світоліна.

Зараз ви читаєте новину «Українські тенісистки відігралися за неймовірного рахунку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua