неділя, 25 липня 2021 07:50

Українка зупинилася за крок від медалі

Костевич не дотянула до бронзовоъ нагороди. Фото: НОК України

Прапороносець української збірної на Олімпіади-2020 Олена Костевич показала четвертий результат у фіналі змагань зі стрільби з пневматичного пістолета з десяти метрів. Олімпійська чемпіонка 2004 року вибила 197,6 бала, поступившись в боротьбі за "бронзу" китаянці Рансінь Цзян.

Перемогу ж у цій дисципліні у впертій боротьбі і з новим олімпійським рекордом завоювала Віталіна Бацарашкіна, яка принесла перше "золото" команді Російського олімпійського комітету.

Напередодні першу медаль Україні принесла дзюдоїстка Дарія Білодід, яка виграла бронзу в категорії до 48 кілограмів. Перемогу святкувала Дістрія Краснікі з Косово.

Зараз ви читаєте новину «Українка зупинилася за крок від медалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua