середа, 24 травня 2017 12:07

Українка здобула медаль на Кубку світу зі стрільби

Олена Костевич настріляла на 238,3 бали. Фото: facebook.com

Олімпійська чемпіонка Афін Олена Костевич здобула "срібло" на Кубку світу в німецькому Мюнхені зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 м.

Про це повідомляє xsport.ua.

Українка показала результат 238,3 бали. Костевич відстала в боротьбі за "золото" від Ганни Каракакі з Греції (241,2), при цьому випередила Юньї Лін з Китаю (217,5).

В іншому фіналі дня - у стрільбі з трьох позицій з відстані 50 м у чоловіків, призер Олімпіади-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро Сергій Куліш посів 5-те місце.

На Олімпіаді в Ріо Костевич не зуміла завоювати медаль. Українка невдало виступила як у стрільбі з 10 м, так і на дистанції 25 м. Це вже друга медаль збірної України на Кубку світу в Мюнхені після "золота" Павла Коростильова.

Раніше Костевич визнали найкращою спортсменкою березня в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Українка здобула медаль на Кубку світу зі стрільби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua