субота, 01 лютого 2014 12:11

Українка завоювала бронзу в спринті ЧЄ з біатлону

Яна Бондар завершила спринт третьою. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 1 лютого, в Нове Мєсто (Чехія) триває чемпіонат Європи з біатлону. Відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Українка Яна Бондар стала бронзовим призером. З трьома промахами вона програла 5,4 секунди переможниці - норвежці Марті Олсбу. Остання промахнулася двічі і 1,2 секунди - срібному призеру, іспанці Вікторії Падіаль, яка стріляла точно.

Надія Бєлкіна зайняла 17 -е місце ( 2 промахи, +1.00,1), Ірина Варвинець - 20 - е (4 промахи, + 1.11,7), Алла Гіленко - 35- е (3 промахи, +2.08,5).