понеділок, 21 листопада 2011 18:35

Українка виграла срібло на етапі Гран-прі з дзюдо

20 листопада, в Амстердамі (Голландія) завершився етап Гран-прі з дзюдо. Турнір в Амстердамі був одним з ключових відбіркових стартів сезону до Лондону-2012. У ньому взяли участь 465 дзюдоїстів з 64 країн світу.

Українці зайняли тільки одне призове місце. Наталія Смаль у ваговій категорії до 70 кг стала срібним призером, поступившись у фіналі одній з найбільш титулованих дзюдоїсток світу, дворазовому призеру Олімпійських ігор, чемпіонці світу голландці Едіт Бош. На шляху до п'єдесталу українка достроково виграла три сутички - у монголкі Нараньянгал Ценд Аюш, китаянки Чен Фей і в півфіналі перемогла колумбійку Юрії Алвеар. Наталія Смаль заробила 120 олімпійських рейтингових балів.

За крок від п'єдесталу зупинилися, зайнявши п'яті місця, Артем Василенко (до 81 кг), Вадим Синявський (до 90 кг) і Марина Прищепа (до 78 кг).

Переможцями Гран-прі у чоловіків стали монгол Тумурхулед Даваадорж (до 60 кг), словенець Рок Драксіч (до 66 кг), голландець Декс Елмонта (до 73 кг), француз Алан Шміт (до 81 кг), бразилець Тайго Каміло (до 90 кг ), голландець Хенк Грол (до 100 кг), німець Андреас Тоельзер (понад 100 кг).

Серед жінок першість здобули бельгійка Карлін Ван Снік (до 48 кг), алжірка Срайа Хаддад (до 52 кг), гречанка Лоліта Букувала (до 57 кг), голландка Аніка Ван Емден (до 63 кг), монголка Лхамдегд Пуревжаргал (до 78 кг) і бразилійка Марія Сулен Алтеман (понад 78 кг).

Зараз ви читаєте новину «Українка виграла срібло на етапі Гран-прі з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua