четвер, 24 травня 2012 08:52

Українка стала третьою на етапі КС з кульової стрільби

Дар'я Шаріпова показала третій результат в Мюнхені ФОТО: shooting-ua.com

23 травня в Мюнхені (Німеччина) стартував третій етап Кубка світу з кульової стрільби.

Українка Дар'я Шаріпова стала бронзовим призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 метрів з результатом 502,7 очка. Перемогла китаянка І Сілін (503,6), другою була сербка Андреа Арсовіч (503,5).

Леся Леськів та Дар'я Тихова в фінал не пробилися, посівши у кваліфікації 38-е і 66-е місця відповідно з 111-ти учасниць.

У чоловіків у цій же дисципліні першим був китаєць Вань Тао (702,4). У боротьбі за друге місце в перестрілці білорус Ілля Чархейка був точнішим від італійця Ніколо Кампріані (10,8; 10,3 проти 10,8; 10,1).

За крок від п'єдесталу зупинився Сергій Куліш, зайнявши четверте місце (701,3). Артур Айвазян і Юрій Сухоруков у фінал вийти не зуміли, зайнявши 36-е і 40-е місця відповідно з 117-ти учасників.