четвер, 20 вересня 2018 19:52

Українка стала наймолодшою в історії чемпіонкою з дзюдо

Українська спортсменка виграла чемпіонат світу з дзюдо. Фото: UATV

17-річна українська спортсменка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо в Баку.

Українка стала наймолодшою чемпіонкою в історії. В півфіналі Білодід перемогла олімпійську чемпіонку аргентинку Паулу Парету, а в фіналі чинну чемпіонку світу з Японії Фуна Танаки.

Перемогу Дарині принесло підсікання в середині бою. Дарина Білодід виграла турнір в 17 років і 11 місяців, і стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії. До цього рекорд належав японці Рийоко Тамуре, яка перемогла у 18 років і 1 місяць.

Варто зазначити, що в минулому році у 16-річному віці Дар'я Білодід виграла чемпіонат Європи з дзюдо.

Авторитетний американський журнал "The Ring" оновив рейтинг найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії. Вперше в історії його очолив його український боксер – чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко.

Зараз ви читаєте новину «Українка стала наймолодшою в історії чемпіонкою з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua