четвер, 15 червня 2017 13:02

Українець здобув "золото" на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Ілля Кваша став 9-разовим чемпіоном Європи зі стрибків у воду. Фото: xsport.ua

Українець Ілля Кваша знову став чемпіоном Європи зі стрибків у воду на трампліні 1 м.

Про це повідомляє espreso.tv.

На європейському чемпіонаті в Києві українець набрав у фіналі 431,75 бала та значно випередив решту конкурентів. Срібний призер Патрік Хаусдінк з Німеччини заробив 419,80. Володар "бронзи" – француз Матьє Россе (412,95).

Ілля Кваша став 9-разовим чемпіоном Європи зі стрибків у воду. 7 разів він перемагав у своїй коронній дисципліні на трампліні 1 м.

Медаль Іллі Кваші стала четвертою для збірної України на домашньому чемпіонаті Європи. Раніше Вікторія Кесарь разом з Олександром Горшковозовим здобули "срібло" у командних змаганнях. Потім Кесарь стала другою зі Станіславом Оліферчиком у міксті на трампліні 3 м.

"Бронза" в активі Валерії Люлько та Софії Лискун у синхронних стрибках з вишки 10 м.

У загальному медальному заліку чемпіонату Європи Україна йде другою слідом за Великою Британією. В активі останньої дві золоті нагороди.

Зараз ви читаєте новину «Українець здобув "золото" на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua