неділя, 25 березня 2007 17:10

Українець зайняв останнє місце в фінальному запливі на 400 м

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в Мельбурні плавці розіграли перший комплект медалей – на дистанції 400 метрів вільним стилем змагалися чоловіки.

У цьому виді програми в головний фінал пробився киянин Сергій Фесенко, 23 роки, який зараз тренується в США, син Сергія Фесенко-старшого, олімпійського чемпіона 1980 року.

Сергій, показавши сьомий час дня, стартував по першій доріжці. На жаль, у вирішальному запливі Фесенко не зміг "вистрілити", фінішуючи на останньому восьмому місці з результатом 3:48,
49 секунди, повідомляє sport.com.ua.

Чемпіоном світу став представник Південної Кореї Тай Хван Парк, якому для перемоги вистачило 3:44,30. Другий - Уссама Меллоулі з Тунісу, у нього 3:45,12, третій – австралієць Грант Хеккет – 3:45,43.

Зараз ви читаєте новину «Українець зайняв останнє місце в фінальному запливі на 400 м». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua