пʼятниця, 19 квітня 2013 17:50

Українець став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Олег Верняєв піднявся на п'єдестал у Москві. Фото: sport-xl.net

У п'ятницю, 19 квітня, на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у Москві завершилися фінальні змагання чоловічої абсолютної першості.

Олег Верняєв, набравши суму 88.398 бала, став володарем бронзової нагороди, повідомляє сайт Української федерації гімнастики.

Четверте місце у іншого нашого гімнаста Олега Степка (88.098).

Переможцем змагань став господар турніру Давид Белявський (89.799), на другому місці - Макс Уітлок з Великобританії (89.106).

Верняев показав кращі результати відразу в трьох видах програми - опорному стрибку (15.5), брусах (15.666) і кільцях (14.733). Однак в останньому виді - вправах на коні - впав зі снаряда.

Степко з другим результатом виконав вправи на брусах (15.433), кільцях (14.666) і коні (14.9). А ось на опорному стрибку, де Олег показує одну з найвищих труднощів серед багатоборців, припустився падіння.

Попереду ще два дні фіналів за окремими видами багатоборства, де українці п'ять разів вийдуть на поміст боротися за медалі чемпіонату Європи.

Результати фіналу абсолютної першості серед чоловіків

1. Давид Белявський (Росія) - 89.799

2. Макс Уітлок (Великобританія) - 89.106

3. Олег Верняєв (Україна) - 88.398

4. Олег Степко (Україна) - 88.098

Зараз ви читаєте новину «Українець став бронзовим призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua