пʼятниця, 17 грудня 2021 18:27

Українець показав найгірший результат у кар'єрі на Кубку світу з біатлону

Руслан Ткаленко провалив спринт. Фото: Вiathlon.com.ua

У французькому Ансі в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий спринт.

Виграв гонку Йоганнес Бьо. Норвежець закрив усі мішені, показав гарну швидкість, повідомляє Sport.ua.

Срібну народу здобував росіянин Едуард Латипов, який програв лідеру 7 с.

Бронзовим призером сенсаційно став ще один норвежець Філіп Андерсен. Для нього це перший у кар'єрі п'єдестал пошани на Кубку світу.

Відразу двом українцям вдалося відпрацювати без промахів на вогневих рубежах, проте очок у загальний залік Кубка світу це їм не дало. Тарас Лесюк та Артем Тищенко лише кваліфікувалися у персьют, посівши 46 та 55 місця відповідно. Ще один українець Руслан Ткаленко із трьома промахами не потрапив навіть у топ-100.

Це найгріший результат для Ткаленка у кар'єрі. Він допустив три промахи і закінчив гонку передостаннім із відставанням 4.12,1 хвилини від переможця.

У жінок спринт виграла норвежка Марте Ройселан. Українки залишилися без медалей. Найкращий результат показала Олена Білосюк, із двома нулями вона фінішувала 18-ою. Дар'я Блашко показала 29 результат. Юлія Джима замкнула залікову зону, ставши на фініші 40-ю. Ірина Петренко стала 57-ою. ОльгаАбрамова єдина представниця національної збірної, яка не потрапила до пасьюту.

Зараз ви читаєте новину «Українець показав найгірший результат у кар'єрі на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua