субота, 18 лютого 2012 12:32

Українці завоювали дві бронзи на ЧЄ зі спортивної стрільби

17 лютого в Вієрумякі (Фінляндія) пройшов другий день чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Актив українських юніорів поповнився двома бронзовими нагородами.

Сергій Каспер завоював бронзу в індивідуальній першості зі стрільби з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 м, а також у складі команди разом з Андрієм Колесниковим і Андрієм Сировнею.Чемпіонами Європи зі світовим юніорським рекордом стали німці, а їхній лідер Міхаель Янкер завоював золото в особистому турнірі.

В юніорському турнірі пістолетчіц перемогли полька Йоанна Тома і збірна Польщі. Краща з українок Анастасія Бондарук була 23-ю, а в команді з Ольгою Суховіциною і Христиною Бурак зайняла 7-ме місце з 12-ти команд.