середа, 03 листопада 2010 13:30

Українці завоювали чотири медалі на етапі Кубка світу з плавання

У перший день етапу Кубка світу з плавання в активі української команди 2 "золоті" і 2 "бронзові" медалі.

Гімн України в столиці Росії звучав на честь Дар'ї Зевіної та Андрія Коваленка. А "бронзові" нагороди завоювали та ж Зевіна, а також Дмитро Назаренко.

Зевіна змогла "озолотитися" на дистанції 200 метрів на спині, показавши час 2:05.50. "Бронзу" вона виграла на дистанції 50 м на спині.

Андрій Коваленко в запливі 200 м. брасом показав неабияку волю до перемоги.

Адже фінал на цій дистанції був для нього вже 4-м запливом за день і на середині дистанції думалося, що добре буде, якщо Андрій зачепиться за "бронзу" - він йшов лише третім.

Але Коваленко зумів зібрати всі сили і фінішував першим. Правда, розділив першість з росіянином Максимом Щербаковим, який показав аналогічний з українцем час - 2:07.37.

Наступним відповідальним стартом для плавців стане чемпіонат Європи, який пройде наприкінці листопада в Голландії, а наступного місяця Дубаї прийматимуть світову першість.

За матеріалами ISD
Зараз ви читаєте новину «Українці завоювали чотири медалі на етапі Кубка світу з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua