Четвер, 26 серпня 2010 13:05

Україна привезла з Сінгапуру 35 медалей

Україна привезла з Сінгапуру 35 медалей

У Сінгапурі завершилися змагання перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор. На старти вийшли 3522 спортсмени віком від 14-18 років, які представляли 204 країни світу. Протягом 12 днів юні атлети в 26 олімпійських видах спорту розіграли 201 комплект нагород.

Україну на престижних стартах представляли 55 юних олімпійців, які змагалися в 18 видах спорту і виграли 35 медалей, з яких 10 золотих, 9 срібних і 16 бронзових. Цілий ряд наших спортсменів привезе в Україну відразу кілька нагород.

Так, на рахунку гімнаста Олега Степка дві золоті і дві срібні медалі, дворазовим чемпіоном Ігор став плавець Андрій Говоров, а його колега по команді з плавання Дарина Зевіна зібрала повний комплект нагород різного гатунку.

Колекцію з двох медалей із Сінгапуру привезуть Анастасія Спас (сучасне п"ятиборство), Олександр Бондар (стрибки у воду), Анатолій Мельник (веслування на байдарках і каное), Ксенія Дарчук (дзюдо).

Список медалістів Юнацької олімпіади:

Чемпіони:

1. Дарина Зевіна – плавання (100м на спині)

2. Андрій Говоров – плавання (50м вільним стилем), (50м батерфляй)

3. Олександр Сатін – стрибки на батуті

4. Олег Степко – спортивна гімнастика (вправи на коні), (вправи на брусах)

5. Ігор Лященко – легка атлетика (спортивна ходьба на 10км)

6. Катерина Дерун – легка атлетика (метання списа)

7. Денис Кушніров – стрільба (пневматичний пістолет, 10м)

8. Анастасія Спас – сучасне п"ятиборство (змішана естафета)

Срібні призери:

1. Олександр Литвинов – класична боротьба (58 кг)

2. Ірина Ромолданова – тхеквондо ВТФ (53 кг)

3. Наталія Ковальова – академічне веслування (одиночка)

4. Олег Степко – спортивна гімнастика (багатоборство), (вільні вправи)

5. Дарина Зевіна – плавання (50м на спині)

6. Анатолій Мельник – веслування на байдарках і каное (каное, спринт)

7. Олександр Бондар – стрибки у воду (трамплін 3м), (вишка 10м)

Бронзові призери:

1. Каріна Станкова – жіноча боротьба (70 кг)

2. Дарина Зевіна – плавання (200м на спині)

3. Максим Домінішин – тхеквондо ВТФ ( 73 кг)

4. Костянтин Рева – важка атлетика ( 85 кг)

5. Анастасія Спас – сучасне п"ятиборство

6. Дмитро Атанов – дзюдо (55 кг)

7. Ганна Шелех– легка атлетика (стрибки з жердиною)

8. Віктор Черниш – легка атлетика (стрибки у висоту)

9. Сергій Куліш – стрільба (пневматична гвинтівка, 10м)

10. Ганна Александрова – легка атлетика (потрійний стрибок)

11. Олена Колесниченко – легка атлетика (400 м з бар"єрами)

12. Ксенія Дарчук – дзюдо (78кг), (змагання змішаних команд)

13. Оксана Райта – легка атлетика, 2000м з перешкодами

14. Вікторія Потєхіна – стрибки у воду, трамплін 3м

15. Анатолій Мельник – веслування на байдарках і каное (каное, слалом)

За матеріалами news.liga.net, НОК

Зараз ви читаєте новину «Україна привезла з Сінгапуру 35 медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 901
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода