вівторок, 16 листопада 2021 21:03

Україна зламала Боснію в другому таймі й вийшла в стикові матчі

У Львові команди розійшлися миром. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України зіграє чи не найголовніший матч сезону в гостях проти збірної Боснії й Герцеговини.

Україну влаштовує лише перемога, щоби мати шанс поїхати на Мундіаль, але не все залежить від нас.

Є три варіанти:

1. Фінляндія перемагає Францію. У такому разі Україну ніщо не рятує, фіни посядуть друге місце та вийдуть у плейоф кваліфікації Кубка світу.

2. Фінляндія грає внічию з Францією. У такому разі у фінів буде 12 очок, тож за нашої перемоги все вирішуватиметься за додатковими показниками. Нагадаємо, що у кваліфікації Кубка світу при рівності очок перевага у турнірній таблиці визначається за такими критеріями: різниця м'ячів, забиті, особисті зустрічі (очки, різниця м'ячів, забиті), рейтинг фейр-плей, жереб.

У фінів буде +2 та певна кількість забитих, залежно від результату матчу з Францією. Україні достатньо мати найкращу різницю завдяки перемозі над Боснією в 2 м'ячі або більше, при перемозі в 1 м'яч потрібно мати не меншу кількість забитих, ніж Суомі, тоді ми обійдемо фінів за особистими зустрічами.

3. Найнадійніший варіант – поразка Фінляндії та перемога України, тоді ми обійдемо Суомі за очками і не доведеться рахувати додаткові показники.

Словом, нас усіх чекає сьогодні пекельний вечір.

Тренери оголосили стартові склади команд. Ми маємо одну несподіванку — місце у воротах займе Георгій Бущан, хоча всі чекали Андрія П'ятова. У боснійців — цілком експериментальний склад на чолі з екс-голкіпером "Зорі" Ніколою Василем.

Україна: Бущан, Соболь, Матвієнко, Забарний, Тимчик, Степаненко, Зінченко, Малиновський, Циганков, Яремчук, Ярмоленко.

Запасні: П'ятов, Різник, Сидорчук, Качараба, Кривцов, Шапаренко, Зубков, Буяльський, Довбик, Гармаш, Коваленко, Караваєв.

Боснія й Герцеговина: Василь, Хаджикадунич, Ахмедходжич, Ковачевич, Сушич, Прцич, Гояк, Хаджіахметович, Стеванович, Демирович, Менало.

Запасні: Шехич, Чивич, Пірич, Йовічич, Санічанин, Крунич, Превляк, Кодро, Цимирот, Зількич, Ципетич, Налич.

Звучать гімни країн.

Гра року почалася!

2 хв. Наші спробували сходити в атаку, але навіть до карного майданчика не дійшли.

6 хв. Ох!! Малиновському дали пробити, щосили влупив Руслан, але не влучив гравець "Аталанти".

8 хв. Дали небезпечно пройти правим флангом Стевановичу, але простріл пішов у нікуди.

11 хв. Наші більше з м'ячем, але поки без дивідентів.

13 хв. Зінченко приклався з лівої. Знову не влучає в кут.

16 хв. Циганков падає в карному майданчику гостей, але арбітр Матео Лаос свистіти не хоче.

19 хв. Не можуть наші вирватися з-під пресингу господарів. Губляться на другій-третій передачі.

20 хв. Простріл Соболя дивом не замикає Яремчук. На повторі видно, як прибирав ногу Роман, боячись зіткнення з голкіпером.

В паралельному матчі так само без голів.

25 хв. Яремчук з кута карного майданчика бив, але Василь не дав себе обіграти. Це був момент!

27 хв. Демірович ледь не перекинув Бущана. Минулося.

28 хв. Ярмоленко б'є й не влучає. Знову зачакловані ворота?

32 хв. Вже починаємо хвилюватися, бо нема рятівного голу.

У паралельному матчі все без змін.

35 хв. У якийсь примітивний футбол ув'язалися наші. Не можуть за м'яч зачепитися.

38 хв. Зовсім перестали виникати моменти біля воріт Боснії. Вийшов запал у наших.

41 хв. Поки не награли на гол українціі. З Болгарією все вигляділо значно перспективніше.

43 хв. Абияк почали грати. Ярмоленко виконав дуже високий навіс. Циганков ніколи в житті такої передачі не дістане.

45 хв. Ох! Повезло нам! Після кутового бив Хаджикадунич, але Бущанище потягнув, а потім Забарний виніс подалі.

Перерва. Ганебна гра, чесно кажучи. Незрозуміло, за рахунок чого ми збираємося перемагати.

46 хв. Без замін у Петракова. Дивно.

47 хв. Тимчик прострілив, але якось приречено. Як і удар Малиновського, що був згодом.

49 хв. Я от зовсім не розумію, куди поділася та божественна гра, яка була з Болгарією?

52 хв. Російський коментатор каже, що Україна грає закомплексовано і без видумки. Гірко, але правда.

54 хв. Боснійці грають цікавіше, їй-Богу!

55 хв. Дві передачі не можуть звязати підопічні Петракова. Жодного кутового, жодного штрафного не заробили.

58 хв. Зінченко забиває нарешті!!! Після прострілу Ярмоленка забиває Зінченко в порожні ворота! 1:0!

В паралельному матчі нулі.

63 хв. Малиновський ударив правою, але не влучив. Заміна в нас тим часом. Замість Соболя вийшов шапаренко. У господарів пішли останні резерви. Крунич і Цимирот.

65 хв. Демирович і Забарний отримали по жовтій картці. Міні штовханину влаштували суперники.

Карім Бензема забиває Фінляндії на 67-ій хвилині. 0:1 в Гельсінкі. Оце поворот!

70 хв. Пішли пожежі в нашому карному майданчику. Ярмоленко встигає винести м'яч.

71 хв. Превляк і Налич виходять у суперника.

74 хв. Ахмедходжич небезпечно пробивав з лінії воротарського майданчика й парирував Бущан.

75 хв. Довбик і Зубков поміняли Яремчука й Циганкова.

76 хв. Ох. Крунич бив через себе й Бущан знову рятує. Тим часом Мбаппе знову забиває Фінляндії й той матч уже можна не дивитися.

79 хв. ГОЛ!!! Довбик!! Ну хто ж іще!! Красиво уникнув офсайду й не зближаючись із Василем ударом під ближню штангу робить рахунок. 2:0 на нашу користь.

82 хв. Сидорчук і Караваєв виходять замість Ярмоленка й Малиновського.

85 хв. Сидорчук бив здалеку після розіграшу кутового, але дальні удари в нас сьогодні не йдуть.

88 хв. Довбик!!! Обвів захисника, потім обвів голкіпера й влучив у одинокого захисника на лінії воріт!! Ну як так!

Все! Ми вийшли у стикові матчі!!!

Збірна України другий поспіль відбірний цикл пройшла без поразок. Тепер 26 листопада ми дізнаємося імена наших наступних суперників. Наша команда буде несіяною під час жеребкування. Стикові матчі будуть зіграні в березні.

Зараз ви читаєте новину «Україна зламала Боснію в другому таймі й вийшла в стикові матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua