субота, 19 січня 2013 12:46

Україна здобула першу перемогу на Кубку Співдружності

Українська "молодіжка" розгромила Литву ФОТО: ffu.org.ua

19 січня у своєму першому матчі на Кубку Співдружності у Росії молодіжна збірна України U-21 здобула переконливу перемогу. Підопічні Сергія Ковальця переграли однолітків з Литви з рахунком 3:0.

Рахунок відкрив Олександр Нойок ("Шахтар", Донецьк) на 10-й хвилині. Мінімальна перевага українців зберігалася до 73-ї хвилини, коли вдалося відзначитися Артему Полярусу (ПФК "Олександрія"). Фінальна крапка у двобої була поставлена, коли на 90-й хвилині в ворота литовців залетів третій м'яч.

Таким чином, молодіжна збірна України очолила групу "С". Також 19-го січня відбудеться другий матч у цій групі між збірними Молдови та Туркменістану.

Свою наступну гру "молодіжка" проведе вже 20-го січня - з Молдовою.

Кубок Співдружності. Група С. 1-й тур

Україна (U-21) - Литва (U-21) - 3:0 (1:0)

Голи: Нойок (10), Полярус (73), Коваль (90)

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула першу перемогу на Кубку Співдружності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua